Widzieliście już Planetę Singli 2? Jeśli tak, to informacja, że powstanie kolejna kontynuacja popularnej polskiej komedii romantycznej z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych, na pewno nie jest dla Was zaskoczeniem. W końcu zakończenie drugiej części filmu było zwiastunem tego, czego możemy spodziewać się w nowej produkcji. Dlatego żadną tajemnicą nie jest, że Ania (Więdłocha) i Tomek (Stuhr) staną w końcu na ślubnym kobiercu, a wesele odbędzie się na wsi, u rodziców pana młodego. Będzie to okazja nie tylko do konfrontacji dwóch rodzin, ale przede wszystkim bohatera granego przez Macieja Stuhra ze swoimi bliskimi, z którymi raczej nie utrzymuje kontaktu. A zwłaszcza z ojcem. W tej roli pojawi się jeden z najlepszych polskich aktorów, którego dawno nie mieliśmy okazji oglądać w tego typu obrazie. 

Maffashion zagra w waszej ulubionej komedii romantycznej! >>>

Planeta Singli 3: obsada. Są nowe twarze!

Nowe postacie w scenariuszu zwiastują nowe nazwiska w obsadzie. I to nie byle jakie, bo do ekipy Planety Singli dołączyli Bogusław Linda, który pojawi się właśnie w roli ojca Tomka, Maria Pakulins jako mama, oraz Borys Szyc, wcielający się w brata głównego bohatera. Nietrudno się domyślić, że to właśnie oni zagrają rodzinę Tomasza. Oprócz nich pojawią się już doskonale znani widzom Weronika Książkiewicz i Tomasz Karolak, czyli Ola i Bogdan, których czekają kolejne perypetie wystawiające po raz kolejny ich związek na ciężką próbę. Będzie to miało związek z ich małym synkiem, Mikołajem, który przyszedł na świat jeszcze w 2. części. Nie zabranie też Zośki (Joanna Jarmołowicz), dla której wyjazd na wieś będzie niczym obóz przetrwania (wiadomo, problem z zasięgiem), a także najlepszego przyjaciela Tomka, Marcela (Piotr Głowacki). Swoją kontynuację będzie miał również wątek Danuty Stenki, grającej matkę Ani, oraz jej młodszego partnera, Radka (Aleksandar Milićević). Przyszli teściowe nie będą tą relacją zachwyceni. Nie zmieniają się twórcy filmu. Za reżyserię ponownie odpowiadają Sam Akina oraz Michał Chaciński, za scenariusz Sam Akina i Jules Jones. 

Wulgarny zwiastun Kobiety Mafii 2 Patryka Vegi bez cenzury [WIDEO] >>>

Planeta Singli 3: data premiery

Jeżeli byliście w kinie na Planecie Singli 2,  nie tylko premierowo mogliście zobaczyć zwiastun Planety Singli 3, ale również poznać datę premiery. Zaplanowano ją wcześniej, niż moglibyśmy się spodziewać! Będzie to początek 2019 roku, a czas idealny na pojawienie się filmu z gatunku komedii romantycznych, czyli oczywiście okres walentynkowy Planeta Singli 3 wejdzie na ekrany dokładnie 8 lutego, czyli na kilka dni przed świętem zakochanych. Nie mamy jednak wątpliwości, że sporo widzów wybierze się na seans właśnie 14 lutego. A Wy? 

Powstanie serial o Audrey Hepburn. To może być hit! >>>