Już jest! Zimowy „Paradis” cudownie nastraja na święta

Tak, śmiało możemy stwierdzić, że grudzień bez wizyty w tym miejscu to... grudzień stracony. Ta bajkowa przestrzeń w świątecznym klimacie naprawdę zachwyca. Poczuj się jak w filmie – zimowy „Paradis” jest dostępny dla gości od 4 grudnia aż do końca roku. Nic dziwnego, że odwiedziła go już cała masa fanów bożonarodzeniowej atmosfery... i pięknych, stylowych wnętrz.

W części znajdującej się na świeżym powietrzu zamówisz coś do jedzenia/picia (polecamy rozgrzewające, zimowe herbaty albo gorącą czekoladę) i miło spędzisz czas. Dalej przejdziesz do sklepu Flora Point, gdzie znajdziesz wyjątkowe dekorację świąteczne – to prawdziwe miasteczko świąteczne ze śpiewającymi reniferami, niedźwiedziami. Gwarantujemy, że ta wspaniała atrakcja sprawi wiele radości... nie tylko tym najmłodszym. 

Materiały prasowe

Flora Point w Warszawie to całoroczny sklep z wieloletnią tradycją (znajdujący się przy Mrówczej 212). Wielbicielom świata roślin z pewnością nie trzeba go przedstawiać. W tym przedświątecznym okresie sklepowa przestrzeń Flora Point zachwyca zatem również migoczącymi światełkami, dekoracjami rodem z filmu Walta Disney'a albo Wesa Andersona i wspaniałą, świąteczną atmosferą – zdecydowanie warto tutaj zajrzeć.

Materiały prasowe

„Paradis” zaaranżowano w klimacie francuskiego bistro. Trzeba przyznać, że jest tam ultrastylowo i niezwykle fotogenicznie (nie mamy wątpliwości, że każda estetka totalnie przepadnie podczas wizyty w tym miejscu, a zdjęcia stamtąd będą niesamowitą pamiątką). 

Materiały prasowe

Zobacz także:

Podczas otwarcia świątecznego miasteczka we Flora Point wśród licznych gości nie zabrakło gwiazd. Na miejscu, podczas specjalnego eventu, pojawili się m.in. Gosia Baczyńska, Grażyna Wolszczak i Artur Chamski. Flora Point odwiedził również Marcin Tyszka – fotograf, który znany jest m.in. ze swojej miłości do roślin. Jego wizyta nie jest oczywiście przypadkowa... W wielu wywiadach niejednokrotnie podkreślał bowiem, że Flora Point jest miejscem, w którym najczęściej (i najchętniej) robi zakupy. Ale to nie jedyny powód...

Materiały prasowe

W tegoroczną edycję „wyczarowania” dla nas świątecznego miasteczka zaangażowała się Ceramika Paradyż, która słynie z odważnych projektów i kreuje najgorętsze trendy we wzornictwie przemysłowym. Efekt? Niesamowita, nieszablonowa współpraca polskiego producenta stylowych płytek oraz polskiego, znanego fotografa – Marcina Tyszki (autora ponad 1000 okładek światowych magazynów mody oraz licznych kampanii reklamowych prestiżowych marek) i jego pracowni Tysio Studio. Dzięki tej kooperacji we Flora Point powstała absolutnie zjawiskowa przestrzeń. To coś dla fanów świąt, świetnego designu, roślin, wyposażenia wnętrz i - po prostu - wypoczynku w pięknych miejscach. 

Dwa lata temu po raz pierwszy odwiedziłam to miejsce i poczułam się jak w raju. Dziś wraz Ceramiką Paradyż jesteśmy jego częścią. Dziękuję Marcinowi i właścicielom Flory za zaufanie i zaproszenia nas do tego projektu. Dziękuję mojemu zespołowi za ciężką pracę, dzięki której wprowadzamy odwiedzających naszą strefę gości w iście świąteczny klimat. A to dopiero początek naszej wspólnej podróży. Produkty Ceramiki Paradyż to nie tylko łazienki. Doskonale sprawdzą się w salonach, ogrodach, obiektach inwestycyjnych, elewacjach czy jako blaty kuchenne, czego nasze zimowe bistro jest najlepszym przykładem - mówi Agata Brodzka, dyrektor marketingu Ceramiki Paradyż. 

Materiały prasowe

A jak o tej wyjątkowej współpracy wypowiada się Marcin Tyszka?

Stworzyliśmy bajkowe bistro „Paradis” – to przyjemna nazwa, ponieważ Paradyż właśnie mi się tak kojarzy. Miejsce jest jak z bajek w klimacie dawnego Paryża, gdzie bardzo wiele barów jest wykonanych właśnie z ceramiki. Lubię bawić się materiałami oraz kolorem. W Polsce płytki kojarzą się głównie z łazienką, a to przecież tak wdzięczny i uniwersalny materiał – podsumowuje współpracę fotograf. 

Materiały prasowe

Gotowa na maksymalną dawkę bożonarodzeniowej atmosfery... w możliwie jak najlepszym, najbardziej stylowym wydaniu? Poczuj magię świąt i zainspiruj się – odwiedź Flora Point, czyli najbardziej świąteczne miejsce w Warszawie! Przenieś się na moment do tego cudownego, bajkowego świata i pozwól sobie na chwilę wyłącznie dla siebie.

Materiały prasowe