Jeśli szukacie suplementu diety, który da wam efekt chudnięcia bez potrzeby wykonywania ćwiczeń na siłowni, trafiliście pod zły adres. Slimonade jest najbardziej zaawansowaną na rynku formułą płynnego spalacza tłuszczu. Działa to jednak wtedy, gdy wykonujemy ćwiczenia i prowadzimy intensywny tryb życia. W aktywne treningowo dni skutecznie wspomaga spalanie tłuszczu, a dodatkowe składniki aktywne: zielona herbata, guarana i kofeina zwiększają energię i wytrzymałość mięśni. 

Dzieje się to za sprawą zawartych w napoju aktywnych składników. Zielona herbata wpływa pozytywnie na metabolizm i sprawia, że nasza wydajność podczas treningów jest większa. Guarana i kofeina dodają energii, natomiast L-karnityna motywuje mięśnie do bardziej wytężonego wysiłku podczas ćwiczeń. Warto przyjmować ją jednak nawet wtedy, gdy odpoczywamy od siłowni. Slimonade występuje w dwóch wersjach - Day ON na dni treningowe i Day OFF na dni aktywnego odpoczynku.

"L-Karnityna bierze również udział w procesach, które zapobiegają przed nadmiernym wytwarzaniem kwasu mlekowego w tkance mięśniowej, a to zapewnia wzrost możliwości wysiłkowej organizmu. Opóźniony efekt zmęczenia i bólu mięśni pozwala na dłuższy wysiłek, a co za tym idzie poprawę wydolności, wytrenowanie oraz możliwość podjęcia kolejnego treningu" - tłumaczy dietetyk żywieniowy, mgr inż. Ewa Sypnik-Pogorzelska.

Slimonade jest także partnerem wydarzenia Glamour Fit Challenge powered by Zalando. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj >>>