Z tygodnia na tydzień, rywalizacja w muzycznym show „Mask Singer” nabiera rumieńców. Zgromadzona w studio publiczność, ale także jury w składzie: Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński Julia Kamińska, już po raz ósmy wcielili się w role detektywów. Do siódemki uczestników, którzy odpadli we wcześniejszych odcinkach, dołączyła kolejna gwiazda. O kim mowa? Sprawdź naszą relację z 8. odcinka „Mask Singer”. 

„Mask Singer” – co wydarzyło się w 8. odcinku?

Ósmy odcinek „Mask Singer” wyemitowano na antenie TVN-u 23 kwietnia 2022. Na scenie ponownie pojawili się wszyscy uczestnicy, którzy pozostali w programie. Byli to: Bocian, Kogut, Deszcz, Kot i SłońceTym razem ukryte pod maskami gwiazdy wykonały m.in. takie przeboje jak „Bananowy song” zespołu VOX czy „Everybody Needs Somebody to Love” Blues Brothers. 

Kto poradził sobie najlepiej i przeszedł dalej, a kto musiał zdjąć maskę? Do kolejnego etapu bez większych przeszkód awansowali Słońce, Deszcz i Bocian. Z kolei w strefie zagrożenia znaleźli się Kot oraz Kogut i to właśnie jedno z nich musiało odejść z programu. Po zsumowaniu głosów jurorów i zgromadzonej w studiu publiczności swoją tożsamość musiał zdradzić Kot.

Kim okazał się Kot? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy chwilę później, gdy Kot – przy wtórze okrzyków „zdejmij maskę!” – ujawnił swoje prawdziwe oblicze.

„Mask Singer” – kto odpadł w 8. odcinku?

Przypomnijmy, że z rywalizacji odpadli już: Mateusz Banasiuk (Tort), Stefano Terrazzino (Ośmiornica), Grzegorz Skawiński (Potwór), Daria Ładocha (Wiedźma), Dorota Gardias (Róża), Barbara Kurdej-Szatan (Ważka) i Daniel Qczaj (Prysznic). 

W ósmym odcinku muzycznego show TVN zdemaskowany został – Kot. Okazał się nim Marcin Miller wokalista znany z zespołu disco polo Boys, kompozytor i autor piosenek. To właśnie on musiał pożegnać się z marzeniami o końcowym zwycięstwie. Warto dodać, że jury było dość zaskoczone, kiedy Kot wreszcie zdjął maskę. Być może dlatego, że twierdzili, że w kostiumie Kota kryje się osoba, która na co dzień nie zajmuje się zawodowo śpiewaniem. A jednak!

 

Premierowe odcinki „Mask Singer” można oglądać w każdą sobotę o godz. 20:00 na antenie TVN i za pośrednictwem platformy Player. Relacja z każdego odcinka do sprawdzenia również na Glamour.pl

Zobacz także:

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.