Paulina Pszech stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w pierwszej edycji „Top Model”. Nie wygrała, a po zakończeniu emisji hitowego programu zniknęła ze świata show-biznesu. Po ponad 10 latach znów zrobiło się o niej głośno. A to dlatego, że przeszła spektakularną metamorfozę – trudno ją rozpoznać. Teraz mieszka w Warszawie i prowadzi własną firmę, zajmuje się kosmetologią. Efektami swojej pracy dzieli się m.in. na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że jest spełniona nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Ostatnio wzięła bowiem ślub. Zobaczcie, jak wyglądała ceremonia. 

Paulina Pszech z „Top Model” wzięła ślub!

Paulina Pszech wzięła niedawno ślub, o czym poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Było bajkowo! Dzięki relacji, którą 31-latka podzieliła się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami, wiemy, że uroczystość odbyła się w bardzo eleganckich wnętrzach. Udekorowano je m.in. białymi kwiatami, a także... lodowymi rzeźbami. 

Uwagę zwraca również stylizacja panny młodej. W tym wyjątkowym dniu Paulina Pszech postawiła na długą sukienkę o kroju tak zwanej syrenki, która została ozdobiona koronką. Co więcej, zrezygnowała z klasycznego welonu na rzecz spektakularnego diademu. 

Jeśli jesteście ciekawe i ciekawi, jak wyglądał ślub Pauliny Pszech i jej ukochanego, zajrzyjcie do naszej galerii. Czekają tam zdjęcia oraz krótkie filmy, którymi główna zainteresowana całą sprawą postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Kto wie, być może część z was potraktuje je jako inspiracje. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.