Gwiazdy, karty tarota i przepowiednie astrologiczne mają dla każdego z Was raczej dobre wieści. Nasz darmowy optymistyczny roczny horoskop dla Ciebie, powie czym będziesz się cieszyć w 2019 roku. Czy będzie to nowa miłość, czy raczej dobre pieniądze, a może zaskakujące zwroty akcji w poukładanym do tej pory życiu? Horoskop miłosny, partnerski, numerologiczny, zdrowotny dla każdego znaku zodiaku - wybieraj i sprawdź co czeka Cię w 2019 roku. Tylko wiesz... gwarancji to nie dajemy :-)

Na początek ustalmy najważniejsze. Wszystko co osiągniesz w tym roku będzie Twoją zasługą. Nie gwiazd. Bo Ty tu jesteś najważniejszą gwiazdą.
 

Horoskop 2019: Wspaniała dekadencja czyli co mówią planety?

Że nadchodzący rok będzie jak wycieczka na Mount Everest z charyzmatycznym przewodnikiem. Tylko, że będzie on, jakby to powiedzieć, hmm, początkujący, a warunki mogą być różne. Wszystko dlatego, że według horoskopów astrologicznych to Saturn i Pluton znajdą się teraz najbliżej Ziemi. Pierwszy z nich to planeta powiązana z karmą z poprzedniego życia i życiowymi lekcjami. Mówi nam o tym, jak jesteśmy nastawieni wobec stabilizacji i zobowiązań. To też ciało astralne, które definiuje starzenie się i ogólnie pojęte dojrzewanie. Z kolei Pluton to też silna planeta, w której sferze odnajdziemy władzę. I to zarówno tę, którą sprawujemy nad innymi, jak i nad samymi sobą. To też planeta transformacji i przeobrażeń. Być może dlatego dla większości z nas będzie to rok nieco skomplikowanych relacji z ludźmi i dużych wewnętrznych przemian. Wielkich kroków (może nawet skoków) ku dorosłości. Wędrówki akurat tych dwóch silnych, męskich planet mogą być wyzwaniem.

Rok 2019 będzie dosyć niezwykły, bo jest to ostatni etap ich wspólnej drogi. Może stąd towarzyszące nam podskórnie uczucie zmierzchu, schyłku i dekadencji. Dla wielu z nas w tym roku dojdzie do zakończenia ważnych wątków. Jowisz jednak jest też planetą siły i optymizmu, który zaczniemy odczuwać zwłaszcza w ostatnich miesiącach roku. Planeta ta trzykrotnie „przetnie” się na niebie z Neptunem, który wzbogaca nasze życie duchowe. Układ planet i gwiazd na 2019 ewidentnie sugeruje aby pomału domykać stare sprawy, odkurzać nieużywanie aspekty życia, odprawiać z niego ludzi, którzy stają się ciężarem. W 2020 nadejdzie nowe. Lepiej być na to przygotowanym i zawczasu pozbyć się niepotrzebnych wątków. Wibracja nadchodzącego roku jest bardzo optymistyczna – ciesz się każdą chwilą. To fajne ćwiczenie z optymizmu.

Niedziele handlowe 2019 - sprawdźcie, kiedy sklepy są zamknięte


Oszust, czy adwokat - co robi Merkury w horoskopie rocznym 2019?

To jego rok, więc namiesza nieco w ogólnej prognozie dla wszystkich znaków zodiaku. U każdego z nich najbardziej liczyć się będą rozum, intelekt i pomysłowość. Jeśli użyjesz tych atrybutów – twoje szanse na powodzenie kosmicznie wzrosną. Największy rozwój pod opiekuńczymi ramionami Merkurego odnotują takie dziedziny jak reklama, turystyka, branża komunikacyjna i handel. Merkury jako planeta komunikacji patronuje też social mediom. Ale ma też ciemną stronę - to planeta oszustów i złodziei. Jak połączyć to wszystko w całość? Ha. Możliwości interpretacji jest wiele, ale na pewno warto uważać by nie paść ofiarą kradzieży danych w internecie. Oraz pilnować dokumentów, papierów i pieniędzy. Ale to raczej oczywiste. Nie trzeba do tego horoskopu.
 

Co robi świnia w klasztorze czyli horoskop chiński na 2019 rok

Ten mówi z kolei, że przed nami rok ziemskiej świni. Mało seksi? No może, ale ten poczciwy, choć mało wyględny zwierzak jest prostolinijny. We wszystkim widzi dobre strony i zawsze patrzy przed siebie (no raczej trudno byłoby aby patrzyła romantycznie w niebo, jest nawet okropne przysłowie „zobaczyć coś jak świnia gwiazdy”, czyli że nigdy i zapomnij). Ten zwierzak w chińskiej mitologii woli negocjować niż walczyć, a to powtarza się we wszystkich horoskopach - ten rok będzie optymistyczny i pozbawiony wojen. Ziemska świnia zwana jest też świnią z klasztoru, co oznacza, że interesuje się duchowymi sprawami, a proza życia jej nie dotyka. Generalnie przyniesie sukcesy, uspokoi emocje i przyciągnie przyjaciół. Dobry zwierzak!
 

Szybki numerek czyli co mówi horoskop numerologiczny na 2019 rok

Mówi, że wibracją dla nadchodzącego roku jest wielka i wspaniała trójka (jeśli chcesz nas sprawdzić dodaj wszystkie cyfry roku do siebie). Astrologiczny rok numer trzy to czas oddechu. I zabawy. Czy może być lepiej? Najpierw poczujemy przypływ kreatywności i optymizmu (zauważ, że to słowo pojawia się najczęściej). W roku trójki poczujemy nieprzemożną chęć wolności, denerwować będą nas wszystkie próby organizowania nam życia przez innych. W pracy nastąpi eksplozja pomysłów i talentów, które rozpełzną się jak małe psiaki. Trudno będzie je wszystkie połapać i przytrzymać. Życie towarzyskie będzie przypominać lunapark wieczorem – światła, fajerwerki, śmiechy i zawroty głowy. W tym roku niewiele będziemy mieć powodów do zmartwień. Spotykajmy się z ludźmi, to największy potencjał!

A teraz czas na indywidualną przepowiednię. Każdy znak zodiaku dostaje od nas swoją wspaniałą (i darmową) wróżbę na rok 2019! Co Was czeka? Sprawdźcie w galerii powyżej lub tutaj:

Horoskop 2019 dla każdego znaku zodiaku: roczny, miesięczny, miłosny, partnerski, zdrowotny i finansowy